TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişiniz onaylandıktan sonra 1-4 iş günü içerisinde Kayıtlı Olan adrese teslim edilir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.


Siparişiniz kargoya verildikten sonra takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Siparişinizi fotograflı bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığında ürünü getiren kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.


Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo paketinizi açınız ve içeriğinin eksiksiz ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir problem durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü bize geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz bu sorunun çözülmesi hususunda size yardımcı olacaktır.


Teslimat esnasında adreste kimsenin bulunmaması durumunda , kargo görevlisi size bir bilgilendirme notu bırakacaktır. Bilgilendirme notunun bırakılmasını takip eden ilk iş günü itibariyle aynı adrese ikinci teslimat gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo şirketinin Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz zaman dilimini bildirdikten sonra teslimatınız gerçekleştirilecektir.

 

Toptan Sipariş Kargolama Süreci ve Koşulları

 

 

Alınan Toptan Sipariş Pandemi Dolayısıyla 3 iş ile 20 iş Günü içerisinde Kargolama Yapılmakdadır.

Bu Durumun Normel Kargolama Süreci 3 iş ile 7 iş günü içerisindedir.

Normel Durumun Kargolama Süreci Adet Fazlasına Göre Bu Süreç 10 iş Gününe kadar Uzatılmakdadır.

Toptan Sipariş Ürünleri Paketleme Bölümüne Aktarıldıkdan Sonra İade Talebi Oluşturulmamakdadır.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.